Os 6200 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.03 | 2 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 6.06 | 6.07 | 3 | ||
Čeperka | 6.18 | 6.19 | |||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 6.23 | 6.24 | 4 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 6.30 | 6.36 | 2 | ||
Smiřice | 6.45 | 6.47 | 1 | ||
Černožice | 6.49 | 6.50 | |||
Semonice | 6.52 | 6.52 | |||
Jaroměř | 6.56 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci