Os 6125 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 15.08 | 2 | |||
Březno u Postoloprt | 15.12 | 15.12 | 2 | ||
Louny město | 15.20 | 15.20 | |||
Louny střed | 15.22 | 15.22 | |||
Louny | 15.25 | 15.33 | vlevo/4 | ||
Veltěže | 15.37 | 15.37 | |||
Slavětín nad Ohří | 15.41 | 15.41 | |||
Radonice nad Ohří | 15.44 | 15.44 | |||
Pátek | 15.46 | 15.46 | |||
Koštice nad Ohří | 15.52 | 15.55 | 2 | ||
Křesín | 15.59 | 15.59 | |||
Dubany | 16.02 | 16.02 | |||
Libochovice město | 16.07 | 16.20 | |||
Libochovice | 16.24 | 16.27 | 3 | ||
Slatina pod Hazmburkem | 16.30 | 16.30 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 16.33 | 16.33 | |||
Úpohlavy | 16.39 | 16.39 | |||
Čížkovice | 16.42 | 16.44 | 3 | ||
Sulejovice | 16.48 | 16.48 | |||
Lovosice | 16.53 | 17.01 | 1 | ||
Lovosice závod | 17.03 | 17.03 | |||
Žalhostice | 17.07 | 17.07 | 2 | ||
Litoměřice Cihelna | 17.11 | 17.11 | |||
Litoměřice horní nádraží | 17.14 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci