Os 6026 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 12.36 | 1/2 | |||
Česká Lípa střelnice | 12.39 | 12.39 | |||
Skalice u České Lípy | 12.46 | 12.46 | 2 | ||
Nový Bor | 12.51 | 12.52 | 2 | ||
Svor | 12.58 | 13.02 | 4 | ||
Nová Huť v Lužických horách | x | 13.10 | 13.10 | ||
Jedlová | 13.13 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster