Os 6011 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 14.37 | 1/1 | |||
Srní u České Lípy | 14.43 | 14.43 | 3 | ||
Jestřebí | 14.47 | 14.50 | 1 | ||
Staré Splavy | 14.54 | 14.54 | |||
Doksy | 14.57 | 15.06 | 2 | ||
Okna | 15.11 | 15.15 | 2 | ||
Bezděz | 15.20 | 15.21 | 2 | ||
Bělá pod Bezdězem město | x | 15.26 | 15.26 | ||
Bělá pod Bezdězem | 15.30 | 15.30 | 2 | ||
Bělá pod Bezdězem zastávka | x | 15.34 | 15.34 | ||
Malá Bělá | x | 15.39 | 15.39 | ||
Bakov nad Jizerou | 15.42 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci