Os 5941 | |
Řazení vlaku: 363 + Bmto292 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 21.35 | 4 | |||
Hlízov | 21.42 | 21.42 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 21.45 | 21.46 | 2/1 | ||
Církvice | 21.49 | 21.49 | |||
Třebešice | 21.51 | 21.51 | |||
Čáslav | 21.56 | 21.57 | 2 | ||
Horky u Čáslavi | 22.03 | 22.03 | |||
Golčův Jeníkov | 22.07 | 22.08 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 22.11 | 22.11 | |||
Vlkaneč | 22.18 | 22.19 | 3 | ||
Nová Ves u Leštiny | 22.21 | 22.22 | |||
Leština u Světlé | 22.26 | 22.26 | 3 | ||
Sázavka | 22.31 | 22.31 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 22.36 | 22.37 | |||
Světlá nad Sázavou | 22.41 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci