Os 5906 | |
Řazení vlaku: 363 + BDs450 + Bmto292 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 8.57 | 2 | |||
Havlíčkův Brod-Perknov | 9.01 | 9.02 | |||
Okrouhlice | 9.06 | 9.07 | 4 | ||
Pohleď | 9.11 | 9.11 | |||
Světlá nad Sázavou | 9.15 | 9.16 | 7 | ||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 9.19 | 9.19 | |||
Sázavka | 9.24 | 9.25 | |||
Leština u Světlé | 9.29 | 9.30 | 4 | ||
Nová Ves u Leštiny | 9.33 | 9.33 | |||
Vlkaneč | 9.36 | 9.37 | 4 | ||
Golčův Jeníkov město | 9.44 | 9.44 | |||
Golčův Jeníkov | 9.47 | 9.48 | 4 | ||
Horky u Čáslavi | 9.52 | 9.53 | |||
Čáslav | 9.58 | 9.59 | 4 | ||
Třebešice | 10.03 | 10.03 | |||
Církvice | 10.05 | 10.06 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 10.09 | 10.10 | 2/2 | ||
Hlízov | 10.12 | 10.13 | |||
Kolín | 10.20 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci