Os 5903 | |
Řazení vlaku: 363 + Bmto292 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 6.05 | 4 | |||
Hlízov | 6.12 | 6.12 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 6.15 | 6.17 | 2/1 | ||
Církvice | 6.20 | 6.20 | |||
Třebešice | 6.22 | 6.23 | |||
Čáslav | 6.27 | 6.28 | 3 | ||
Horky u Čáslavi | 6.32 | 6.33 | |||
Golčův Jeníkov | 6.37 | 6.37 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 6.40 | 6.41 | |||
Vlkaneč | 6.48 | 6.48 | 3 | ||
Nová Ves u Leštiny | 6.51 | 6.52 | |||
Leština u Světlé | 6.55 | 6.56 | 3 | ||
Sázavka | 7.00 | 7.01 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 7.06 | 7.06 | |||
Světlá nad Sázavou | 7.10 | 7.15 | 6 | ||
Pohleď | 7.18 | 7.19 | |||
Okrouhlice | 7.22 | 7.23 | 3 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 7.28 | 7.29 | |||
Havlíčkův Brod | 7.34 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci