Os 5839 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 20.54 | I./1 | |||
Praha-Vysočany | 21.01 | 21.02 | 1/2 | ||
Praha-Horní Počernice | 21.10 | 21.10 | 3 | ||
Zeleneč | 21.15 | 21.15 | |||
Mstětice | 21.17 | 21.17 | |||
Čelákovice | 21.23 | 21.24 | 5 | ||
Čelákovice-Jiřina | 21.26 | 21.26 | |||
Lysá nad Labem | 21.32 | 21.41 | 2 | ||
Ostrá | 21.44 | 21.44 | |||
Stratov | 21.46 | 21.46 | |||
Kostomlaty nad Labem | 21.50 | 21.50 | 3 | ||
Kamenné Zboží | 21.53 | 21.53 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 21.58 | 22.01 | 1 | ||
Velké Zboží | 22.06 | 22.06 | |||
Poděbrady | 22.09 | 22.10 | 1/2 | ||
Libice nad Cidlinou | 22.14 | 22.15 | 3 | ||
Velký Osek | 22.17 | 22.18 | 3 | ||
Veltruby | 22.21 | 22.21 | |||
Kolín-Zálabí | 22.25 | 22.25 | |||
Kolín | 22.28 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci