Os 5838 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 19.29 | 4 | |||
Kolín-Zálabí | 19.31 | 19.31 | |||
Veltruby | 19.35 | 19.35 | |||
Velký Osek | 19.38 | 19.39 | 4 | ||
Libice nad Cidlinou | 19.41 | 19.42 | 2 | ||
Poděbrady | 19.46 | 19.47 | 2 | ||
Velké Zboží | 19.50 | 19.50 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 19.56 | 20.06 | 3 | ||
Kamenné Zboží | 20.10 | 20.10 | |||
Kostomlaty nad Labem | 20.14 | 20.14 | 4 | ||
Stratov | 20.18 | 20.18 | |||
Ostrá | 20.20 | 20.20 | |||
Lysá nad Labem | 20.24 | 20.25 | 2 | ||
Čelákovice-Jiřina | 20.31 | 20.31 | |||
Čelákovice | 20.33 | 20.34 | 4 | ||
Mstětice | 20.39 | 20.39 | |||
Zeleneč | 20.41 | 20.41 | |||
Praha-Horní Počernice | 20.46 | 20.46 | 4 | ||
Praha-Vysočany | 20.54 | 20.55 | 2/2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 21.02 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci