IC 581 „Hutník“ | |
Řazení vlaku: 151 + Apee141 + WR851 + BDbmsee447 + 11xBee272 + Apee141 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.17 | 4 | |||
Praha-Libeň | 18.24 | 18.25 | 3 | ||
Kolín | 18.59 | 19.01 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 19.23 | 19.25 | 4 | ||
Česká Třebová | 20.03 | 20.05 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 20.27 | 20.29 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 20.54 | 20.57 | |||
Hranice na Moravě | 21.26 | 21.27 | 3/2 | ||
Suchdol nad Odrou | 21.41 | 21.42 | 2 | ||
Studénka | 21.50 | 21.51 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 22.02 | 22.04 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 22.11 | 22.13 | frýdlantské I/1 | ||
Havířov | 22.30 | 22.31 | 1 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 22.49 | 22.50 | 3 | ||
Třinec (Trzyniec) | 22.59 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci