Os 5740 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 13.24 | 4 | |||
Trutnov-Volanov | x | 13.27 | 13.27 | ||
Vlčice | x | 13.31 | 13.31 | ||
Pilníkov | 13.34 | 13.35 | 3 | ||
Chotěvice | x | 13.40 | 13.40 | ||
Hostinné | 13.44 | 13.45 | 4 | ||
Hostinné město | x | 13.48 | 13.48 | ||
Prosečné | x | 13.50 | 13.50 | ||
Klášterská Lhota | x | 13.54 | 13.54 | ||
Kunčice nad Labem | 13.58 | 14.00 | 4 | ||
Podhůří | x | 14.03 | 14.03 | ||
Vrchlabí | 14.07 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci