Os 5720 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 18.10 | ||||
Nová Paka město | 18.14 | 18.15 | |||
Nová Paka | 18.16 | 18.26 | 2 | ||
Horní Nová Ves | x | 18.34 | 18.34 | ||
Lázně Bělohrad | 18.37 | 18.46 | 2 | ||
Šárovcova Lhota | x | 18.50 | 18.50 | ||
Ostroměř | 18.57 | 18.58 | 5 | ||
Ohnišťany | x | 19.03 | 19.03 | ||
Smidary | 19.07 | 19.08 | 3 | ||
Skřivany | x | 19.11 | 19.11 | ||
Nový Bydžov | 19.14 | 19.14 | |||
Zachrašťany | x | 19.18 | 19.18 | ||
Luková | x | 19.21 | 19.21 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 19.26 | 19.33 | |||
Lovčice obec | x | 19.40 | 19.40 | ||
Slibovice | x | 19.43 | 19.43 | ||
Běrunice | x | 19.46 | 19.46 | ||
Městec Králové | 19.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci