Os 5709 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 12.32 | ||||
Nový Bydžov | 12.41 | 12.41 | |||
Skřivany | x | 12.45 | 12.45 | ||
Smidary | 12.48 | 12.48 | 3 | ||
Ohnišťany | x | 12.53 | 12.53 | ||
Ostroměř | 12.58 | 12.59 | 6 | ||
Šárovcova Lhota | x | 13.06 | 13.06 | ||
Lázně Bělohrad | 13.10 | 13.18 | 2 | ||
Horní Nová Ves | x | 13.21 | 13.21 | ||
Nová Paka | 13.30 | 13.40 | 2 | ||
Nová Paka město | 13.42 | 13.43 | |||
Stará Paka | 13.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci