Os 5708 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 10.10 | ||||
Nová Paka město | 10.14 | 10.15 | |||
Nová Paka | 10.16 | 10.26 | 2 | ||
Horní Nová Ves | x | 10.34 | 10.34 | ||
Lázně Bělohrad | 10.37 | 10.46 | 2 | ||
Šárovcova Lhota | x | 10.50 | 10.50 | ||
Ostroměř | 10.57 | 10.58 | 5 | ||
Ohnišťany | x | 11.03 | 11.03 | ||
Smidary | 11.07 | 11.08 | 3 | ||
Skřivany | x | 11.11 | 11.11 | ||
Nový Bydžov | 11.14 | 11.14 | |||
Zachrašťany | x | 11.18 | 11.18 | ||
Luková | x | 11.21 | 11.21 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 11.26 | 11.33 | |||
Lovčice obec | x | 11.40 | 11.40 | ||
Slibovice | x | 11.43 | 11.43 | ||
Běrunice | x | 11.46 | 11.46 | ||
Městec Králové | 11.51 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci