Os 5634 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 12.50 | 3 | |||
Újezd u Chocně | 12.55 | 12.56 | 3 | ||
Plchůvky | 12.58 | 12.58 | |||
Čermná nad Orlicí | 13.01 | 13.02 | 2 | ||
Borohrádek | 13.07 | 13.10 | |||
Žďár nad Orlicí | 13.13 | 13.14 | |||
Týniště nad Orlicí | 13.19 | 13.33 | 1 | ||
Petrovice nad Orlicí | 13.36 | 13.37 | |||
Třebechovice pod Orebem | 13.41 | 13.42 | 3 | ||
Blešno | 13.45 | 13.45 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 13.50 | 13.51 | 2 | ||
Hradec Králové zastávka | 13.52 | 13.53 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 13.57 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci