Os 5515 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 15.41 | 2/2 | |||
Turnov město | 15.47 | 15.48 | |||
Karlovice-Sedmihorky | x | 15.53 | 15.53 | ||
Hrubá Skála | 15.55 | 15.56 | 2 | ||
Borek pod Troskami | x | 15.59 | 15.59 | ||
Ktová | x | 16.02 | 16.02 | ||
Rovensko pod Troskami | 16.05 | 16.06 | 3 | ||
Semínova Lhota | x | 16.09 | 16.09 | ||
Jivany | x | 16.12 | 16.12 | ||
Libuň zastávka | x | 16.14 | 16.14 | ||
Libuň | 16.17 | 16.17 | 4 | ||
Jinolice | x | 16.21 | 16.21 | ||
Železnice | x | 16.26 | 16.26 | ||
Jičín zastávka | x | 16.28 | 16.28 | ||
Jičín | 16.32 | 16.33 | 3 | ||
Vitiněves | x | 16.38 | 16.38 | ||
Butoves | 16.42 | 16.42 | 3 | ||
Kovač | x | 16.46 | 16.46 | ||
Vojice | x | 16.49 | 16.49 | ||
Sobčice | x | 16.52 | 16.52 | ||
Ostroměř | 16.55 | 17.02 | 4 | ||
Dobrá Voda u Hořic | x | 17.09 | 17.09 | ||
Hořice v Podkrkonoší | 17.12 | 17.13 | 4 | ||
Jeřice | x | 17.18 | 17.18 | ||
Třebovětice | x | 17.21 | 17.21 | ||
Cerekvice nad Bystřicí | x | 17.23 | 17.23 | ||
Hněvčeves | 17.26 | 17.29 | 1 | ||
Sadová | x | 17.33 | 17.33 | ||
Dohalice | x | 17.35 | 17.35 | ||
Dlouhé Dvory | x | 17.40 | 17.40 | ||
Všestary | 17.44 | 17.45 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 17.53 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci