Os 5501 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 5.26 | 2/2 | |||
Turnov město | 5.32 | 5.33 | |||
Karlovice-Sedmihorky | x | 5.38 | 5.38 | ||
Hrubá Skála | 5.40 | 5.41 | 2 | ||
Borek pod Troskami | x | 5.44 | 5.44 | ||
Ktová | x | 5.47 | 5.47 | ||
Rovensko pod Troskami | 5.50 | 5.57 | 2 | ||
Semínova Lhota | x | 6.00 | 6.00 | ||
Jivany | x | 6.03 | 6.03 | ||
Libuň zastávka | x | 6.05 | 6.05 | ||
Libuň | 6.08 | 6.09 | 4 | ||
Jinolice | x | 6.13 | 6.13 | ||
Železnice | x | 6.17 | 6.17 | ||
Jičín zastávka | x | 6.20 | 6.20 | ||
Jičín | 6.23 | 6.33 | 3 | ||
Vitiněves | x | 6.38 | 6.38 | ||
Butoves | 6.42 | 6.42 | 3 | ||
Kovač | x | 6.46 | 6.46 | ||
Vojice | x | 6.49 | 6.49 | ||
Sobčice | x | 6.52 | 6.52 | ||
Ostroměř | 6.55 | 7.02 | 3 | ||
Dobrá Voda u Hořic | x | 7.09 | 7.09 | ||
Hořice v Podkrkonoší | 7.12 | 7.13 | 4 | ||
Jeřice | x | 7.18 | 7.18 | ||
Třebovětice | x | 7.21 | 7.21 | ||
Cerekvice nad Bystřicí | x | 7.23 | 7.23 | ||
Hněvčeves | 7.26 | 7.29 | 1 | ||
Sadová | x | 7.33 | 7.33 | ||
Dohalice | x | 7.35 | 7.35 | ||
Dlouhé Dvory | x | 7.40 | 7.40 | ||
Všestary | 7.44 | 7.45 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 7.53 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci