Os 5470 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 16.23 | 4 | |||
Jaroměř zastávka | x | 16.27 | 16.27 | ||
Kuks | x | 16.33 | 16.33 | ||
Žireč | x | 16.36 | 16.36 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 16.41 | 16.43 | 2 | ||
Bílá Třemešná | 16.50 | 16.50 | 3 | ||
Mostek | 16.58 | 16.59 | 2 | ||
Borovnička | x | 17.02 | 17.02 | ||
Borovnice | x | 17.08 | 17.08 | ||
Horka u Staré Paky | 17.12 | 17.13 | |||
Levínská Olešnice | x | 17.17 | 17.17 | ||
Stará Paka | 17.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci