Os 5433 | |
Řazení vlaku: 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 22.51 | 4 | |||
Pilínkov | x | 22.56 | 22.56 | ||
Jeřmanice | 23.01 | 23.02 | 3 | ||
Rádlo | x | 23.04 | 23.04 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 23.09 | 23.10 | 3 | ||
Hodkovice nad Mohelkou | 23.16 | 23.17 | 2 | ||
Sedlejovice | x | 23.21 | 23.21 | ||
Sychrov | 23.23 | 23.27 | 2 | ||
Doubí u Turnova | x | 23.31 | 23.31 | ||
Turnov | 23.36 | 23.36 | 1/1 | ||
Dolánky | x | 23.40 | 23.40 | ||
Malá Skála | 23.45 | 23.46 | 3 | ||
Líšný | x | 23.48 | 23.48 | ||
Železný Brod | 23.53 | 23.53 | 2 | ||
Semily | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci