Os 5409 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 12.31 | 4 | |||
Pilínkov | 12.36 | 12.36 | |||
Jeřmanice | 12.42 | 12.43 | 3 | ||
Rádlo | 12.46 | 12.46 | |||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 12.50 | 12.51 | 3 | ||
Hodkovice nad Mohelkou | 12.57 | 12.58 | 3 | ||
Sedlejovice | 13.02 | 13.02 | |||
Sychrov | 13.05 | 13.06 | 3 | ||
Doubí u Turnova | 13.10 | 13.10 | |||
Turnov | 13.15 | 13.30 | 1/1 | ||
Dolánky | 13.34 | 13.34 | |||
Malá Skála | 13.39 | 13.39 | 3 | ||
Líšný | 13.42 | 13.42 | |||
Železný Brod | 13.46 | 13.47 | 2 | ||
Semily | 13.54 | 14.00 | 3 | ||
Nedvězí | 14.04 | 14.04 | |||
Košťálov | 14.09 | 14.10 | 2 | ||
Libštát | 14.12 | 14.12 | |||
Bělá u Staré Paky | 14.17 | 14.17 | |||
Stará Paka | 14.23 | 14.36 | |||
Nová Paka město | 14.39 | 14.40 | |||
Nová Paka | 14.42 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci