Os 5235 | |
Řazení vlaku: 163 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 18.50 | ||||
Nové Město nad Cidlinou | 18.53 | 18.54 | |||
Káranice | 18.58 | 19.01 | 2 | ||
Dobřenice | 19.06 | 19.06 | |||
Lhota pod Libčany | 19.09 | 19.09 | |||
Praskačka | 19.13 | 19.16 | |||
Hradec Králové-Kukleny | 19.21 | 19.22 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 19.25 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster