Os 5226 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 15.34 | 1A | |||
Hradec Králové-Kukleny | 15.36 | 15.37 | |||
Praskačka | 15.42 | 15.46 | |||
Lhota pod Libčany | 15.49 | 15.49 | |||
Dobřenice | 15.52 | 15.53 | |||
Kratonohy | 15.56 | 15.56 | |||
Káranice | 15.59 | 16.00 | 3 | ||
Nové Město nad Cidlinou | 16.04 | 16.05 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 16.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci