IC 522 „Zlínský expres“ | |
Řazení vlaku: 754 + Bmeer61 + BDshmee + WRm813 + Apeer61 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zlín střed | 4.57 | 4 | |||
Otrokovice | 5.10 | 5.24 | 1/2 | ||
Hulín | 5.33 | 5.34 | 3/3 | ||
Přerov | 5.45 | 5.47 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 6.06 | 6.09 | |||
Česká Třebová | 6.54 | 6.55 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 7.32 | 7.34 | 3 | ||
Kolín | 7.57 | 7.59 | 3 | ||
Praha-Libeň | 8.40 | 8.41 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.48 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci