Os 5202 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 6.07 | 2 | |||
Petrovice nad Orlicí | 6.10 | 6.11 | |||
Třebechovice pod Orebem | 6.16 | 6.18 | 2 | ||
Blešno | 6.22 | 6.22 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 6.27 | 6.28 | 2 | ||
Hradec Králové zastávka | 6.29 | 6.30 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 6.34 | 6.36 | 2 | ||
Praskačka | 6.43 | 6.46 | |||
Lhota pod Libčany | 6.49 | 6.50 | |||
Dobřenice | 6.52 | 6.53 | |||
Káranice | 6.58 | 6.59 | 2 | ||
Nové Město nad Cidlinou | 7.03 | 7.04 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 7.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci