Os 5201 | |
Řazení vlaku: 163 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 5.50 | ||||
Nové Město nad Cidlinou | 5.53 | 5.54 | |||
Káranice | 5.57 | 5.58 | 3 | ||
Kratonohy | 6.01 | 6.02 | |||
Dobřenice | 6.05 | 6.06 | |||
Lhota pod Libčany | 6.08 | 6.09 | |||
Praskačka | 6.12 | 6.16 | |||
Hradec Králové-Kukleny | 6.21 | 6.22 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 6.25 | 6.40 | 2 | ||
Hradec Králové zastávka | 6.43 | 6.44 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 6.46 | 6.49 | 2 | ||
Blešno | 6.53 | 6.54 | |||
Třebechovice pod Orebem | 6.57 | 6.58 | 3 | ||
Petrovice nad Orlicí | 7.02 | 7.02 | |||
Týniště nad Orlicí | 7.05 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci