Os 5062 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 19.39 | 3 | |||
Valy u Přelouče | 19.46 | 19.46 | |||
Přelouč | 19.49 | 19.53 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 19.56 | 19.56 | |||
Řečany nad Labem | 19.59 | 20.00 | 1/2 | ||
Chvaletice | 20.03 | 20.04 | |||
Kojice | 20.06 | 20.06 | |||
Týnec nad Labem | 20.09 | 20.09 | |||
Záboří nad Labem | 20.11 | 20.11 | 2 | ||
Starý Kolín | 20.15 | 20.15 | |||
Kolín dílny | 20.18 | 20.19 | |||
Kolín | 20.22 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci