Os 5026 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 14.08 | 2 | |||
Dlouhá Třebová | 14.12 | 14.13 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 14.16 | 14.17 | |||
Ústí nad Orlicí | 14.19 | 14.20 | letohradské/1 | ||
Bezpráví | 14.26 | 14.26 | |||
Brandýs nad Orlicí | 14.30 | 14.30 | 1 | ||
Choceň | 14.35 | 14.36 | 2 | ||
Sruby | 14.39 | 14.40 | |||
Dobříkov u Chocně | 14.42 | 14.43 | |||
Zámrsk | 14.45 | 14.45 | 2 | ||
Sedlíšťka | 14.48 | 14.49 | |||
Uhersko | 14.53 | 14.53 | 2 | ||
Moravany | 14.57 | 14.58 | 2 | ||
Kostěnice | 15.01 | 15.02 | 1/3 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 15.05 | 15.06 | |||
Pardubice-Pardubičky | 15.08 | 15.09 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 15.13 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci