Os 5025 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 12.42 | 2 | |||
Pardubice-Pardubičky | 12.45 | 12.45 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 12.48 | 12.48 | |||
Kostěnice | 12.51 | 12.52 | 2 | ||
Moravany | 12.55 | 12.56 | 1/2 | ||
Uhersko | 13.00 | 13.00 | 1 | ||
Sedlíšťka | 13.03 | 13.04 | |||
Zámrsk | 13.07 | 13.07 | 1/2 | ||
Dobříkov u Chocně | 13.09 | 13.10 | |||
Sruby | 13.12 | 13.13 | |||
Choceň | 13.16 | 13.17 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 13.21 | 13.22 | 2 | ||
Bezpráví | 13.25 | 13.25 | |||
Ústí nad Orlicí | 13.32 | 13.33 | pražské/3 | ||
Ústí nad Orlicí město | 13.35 | 13.36 | |||
Dlouhá Třebová | 13.39 | 13.39 | 2 | ||
Česká Třebová | 13.45 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci