Os 4981 | |
Řazení vlaku: 714 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 6.45 | 2/4 | |||
Hradčany | 6.48 | 6.48 | |||
Čebín | 6.51 | 6.52 | |||
Kuřim | 6.59 | 6.59 | 2/1 | ||
Brno-Řečkovice | 7.07 | 7.07 | |||
Brno-Královo Pole | 7.10 | 7.11 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 7.14 | 7.15 | |||
Brno-Židenice | 7.21 | 7.22 | |||
Brno-Slatina | 7.32 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci