Os 4749 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Skalice nad Svitavou | 14.43 | 1/2 | |||
Rájec-Jestřebí | 14.50 | 14.51 | 2 | ||
Dolní Lhota | 14.53 | 14.53 | |||
Blansko město | 14.56 | 14.57 | |||
Blansko | 14.59 | 15.04 | 2 | ||
Adamov zastávka | 15.10 | 15.10 | |||
Adamov | 15.12 | 15.13 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 15.16 | 15.16 | |||
Bílovice nad Svitavou | 15.21 | 15.21 | |||
Brno-Židenice | 15.28 | 15.29 | |||
Brno hlavní nádraží | 15.33 | 15.36 | II | ||
Brno-Chrlice | 15.45 | 15.46 | 2 | ||
Sokolnice-Telnice | 15.52 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci