Os 4625 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 15.02 | 3/3 | |||
Hradčany | 15.04 | 15.05 | |||
Čebín | 15.07 | 15.08 | |||
Kuřim | 15.13 | 15.14 | 2/1 | ||
Česká | 15.17 | 15.17 | |||
Brno-Řečkovice | 15.21 | 15.22 | |||
Brno-Královo Pole | 15.24 | 15.25 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 15.28 | 15.28 | |||
Brno-Židenice | 15.34 | 15.35 | |||
Brno hlavní nádraží | 15.39 | 15.43 | I | ||
Brno-Horní Heršpice | 15.47 | 15.47 | 7 | ||
Modřice | 15.50 | 15.51 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 15.54 | 15.55 | |||
Rajhrad | 15.57 | 15.58 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 16.01 | 16.01 | |||
Hrušovany u Brna | 16.04 | 16.05 | 2 | ||
Žabčice | 16.07 | 16.08 | |||
Vranovice | 16.12 | 16.13 | 2 | ||
Pouzdřany | 16.16 | 16.16 | |||
Popice | 16.19 | 16.20 | |||
Šakvice | 16.23 | 16.24 | 2 | ||
Zaječí | 16.28 | 16.29 | 1/2 | ||
Rakvice | 16.33 | 16.33 | |||
Podivín | 16.37 | 16.38 | 1/4 | ||
Ladná | 16.41 | 16.41 | |||
Břeclav | 16.48 | 1B |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci