Os 4614 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 6.10 | 1 | |||
Ladná | 6.16 | 6.17 | |||
Podivín | 6.20 | 6.21 | 2 | ||
Rakvice | 6.24 | 6.24 | |||
Zaječí | 6.27 | 6.28 | 2 | ||
Šakvice | 6.33 | 6.34 | 1/3 | ||
Popice | 6.37 | 6.37 | |||
Pouzdřany | 6.40 | 6.41 | |||
Vranovice | 6.44 | 6.45 | 1/2 | ||
Žabčice | 6.49 | 6.49 | |||
Hrušovany u Brna | 6.52 | 6.53 | 1/4 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 6.55 | 6.56 | |||
Rajhrad | 6.59 | 7.00 | |||
Popovice u Rajhradu | 7.02 | 7.02 | |||
Modřice | 7.06 | 7.10 | 1/2 | ||
Brno hlavní nádraží | 7.18 | 7.25 | II | ||
Brno-Židenice | 7.28 | 7.29 | |||
Brno-Lesná | 7.34 | 7.35 | |||
Brno-Královo Pole | 7.38 | 7.38 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 7.41 | 7.41 | |||
Česká | 7.45 | 7.46 | |||
Kuřim | 7.49 | 7.49 | 3/2 | ||
Čebín | 7.54 | 7.55 | |||
Hradčany | 7.57 | 7.58 | |||
Tišnov | 8.01 | 2/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci