Os 4342 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBmx765 + 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bojkovice město | 15.42 | ||||
Bojkovice | 15.44 | 15.45 | 2/3 | ||
Záhorovice | 15.48 | ||||
Nezdenice | 15.52 | 3 | |||
Šumice | 15.55 | ||||
Újezdec u Luhačovic | 15.59 | 15.59 | 4 | ||
Uherský Brod | 16.04 | 16.07 | 3 | ||
Havřice | 16.10 | ||||
Hradčovice | 16.16 | 2 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 16.20 | ||||
Vésky | 16.23 | ||||
Kunovice | 16.27 | 16.34 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 16.38 | 16.42 | 1 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 16.48 | 1vlevo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci