Os 4306 | |
Řazení vlaku: 842 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vlárský průsmyk | 7.54 | 3 | |||
Svatý Štěpán | 7.56 | 7.56 | |||
Bylnice | 8.00 | 8.02 | 2 | ||
Popov | 8.07 | 8.07 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 8.12 | 8.13 | 3 | ||
Divnice | 8.15 | 8.15 | |||
Slavičín | 8.18 | 8.19 | 3 | ||
Hostětín | 8.24 | ||||
Pitín zastávka | 8.31 | ||||
Bojkovice město | 8.35 | ||||
Bojkovice | 8.37 | 8.45 | 2/3 | ||
Záhorovice | 8.48 | ||||
Nezdenice | 8.51 | 3 | |||
Šumice | 8.54 | ||||
Újezdec u Luhačovic | 8.58 | 8.59 | 4 | ||
Uherský Brod | 9.03 | 9.07 | 3 | ||
Havřice | 9.10 | ||||
Hradčovice | 9.17 | 2 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 9.21 | ||||
Vésky | 9.24 | ||||
Kunovice | 9.27 | 9.27 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 9.31 | 9.33 | 1 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 9.39 | 1vlevo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci