Os 4220 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 17.36 | 2 | |||
Horní Moštěnice | 17.40 | 17.41 | |||
Říkovice | 17.44 | 2 | |||
Břest | 17.47 | 17.48 | |||
Hulín | 17.51 | 18.03 | 1/1 | ||
Záhlinice | 18.06 | ||||
Tlumačov | 18.10 | 2 | |||
Otrokovice | 18.14 | 18.16 | 1/3 | ||
Napajedla | 18.20 | 1/2 | |||
Spytihněv | 18.23 | ||||
Huštěnovice | 18.27 | 1/3 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 18.31 | 18.32 | 1/3 | ||
Kostelany nad Moravou | 18.35 | ||||
Nedakonice | 18.38 | 1/2 | |||
Moravský Písek zastávka | 18.42 | 18.43 | |||
Moravský Písek | 18.45 | 18.46 | 2 | ||
Bzenec přívoz | 18.50 | 18.50 | 1 | ||
Rohatec | 18.56 | 18.56 | 1/3 | ||
Rohatec zastávka | 18.58 | 18.59 | |||
Hodonín | 19.03 | 19.05 | 2 | ||
Lužice | 19.09 | 19.10 | 1/4 | ||
Moravská Nová Ves | 19.14 | 19.14 | 2 | ||
Hrušky zastávka | 19.17 | 19.17 | |||
Břeclav | 19.25 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci