Os 4203/2 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 4.25 | ||||
Grygov | 4.30 | 2 | |||
Brodek u Přerova | 4.35 | 4.35 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 4.38 | 4.39 | |||
Přerov | 4.45 | 4.46 | 1 | ||
Horní Moštěnice | 4.50 | 4.51 | |||
Říkovice | 4.54 | 2 | |||
Břest | 4.57 | 4.58 | |||
Hulín | 5.01 | 5.03 | 1/2 | ||
Záhlinice | 5.06 | ||||
Tlumačov | 5.10 | 2 | |||
Otrokovice | 5.14 | 5.16 | 1/3 | ||
Napajedla | 5.20 | 1/2 | |||
Spytihněv | 5.23 | ||||
Huštěnovice | 5.27 | 1/3 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 5.31 | 5.32 | 1/3 | ||
Kostelany nad Moravou | 5.35 | ||||
Nedakonice | 5.38 | 1/2 | |||
Moravský Písek zastávka | 5.42 | 5.43 | |||
Moravský Písek | 5.45 | 5.46 | 2 | ||
Bzenec přívoz | 5.50 | 5.50 | 1 | ||
Rohatec | 5.56 | 5.56 | 1/3 | ||
Rohatec zastávka | 5.58 | 5.59 | |||
Hodonín | 6.03 | 6.05 | 1/3 | ||
Lužice | 6.09 | 6.10 | 2 | ||
Moravská Nová Ves | 6.13 | 6.14 | 2 | ||
Hrušky zastávka | 6.17 | 6.17 | |||
Břeclav | 6.25 | 6.35 | 3 | ||
Lanžhot | 6.41 | 6.42 | 1 | ||
Brodské | 6.46 | 6.47 | |||
Kúty | 6.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci