Os 4153 | |
Řazení vlaku: 754 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 18.47 | III | |||
Brno-Židenice | 18.52 | 18.55 | |||
Brno-Slatina | 19.00 | 19.01 | 4 | ||
Šlapanice | 19.05 | 19.06 | 4 | ||
Blažovice | 19.11 | 19.11 | 5 | ||
Křenovice dolní nádraží | 19.16 | 19.16 | |||
Slavkov u Brna | 19.20 | 19.21 | 2 | ||
Křižanovice | 19.25 | 19.26 | |||
Marefy | 19.29 | 19.30 | |||
Bučovice | 19.33 | 19.34 | 4 | ||
Nevojice | 19.38 | 19.38 | |||
Nesovice | 19.42 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci