Os 4149 | |
Řazení vlaku: 754 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 16.47 | III | |||
Brno-Židenice | 16.52 | 16.55 | |||
Brno-Slatina | 17.00 | 17.01 | 4 | ||
Šlapanice | 17.05 | 17.06 | 4 | ||
Blažovice | 17.11 | 17.11 | 5 | ||
Křenovice dolní nádraží | 17.16 | 17.16 | |||
Slavkov u Brna | 17.20 | 17.21 | 2 | ||
Křižanovice | 17.25 | 17.26 | |||
Marefy | 17.29 | 17.30 | |||
Bučovice | 17.33 | 17.34 | 4 | ||
Nevojice | 17.38 | 17.38 | |||
Nesovice | 17.42 | 17.42 | 3 | ||
Brankovice | 17.47 | 17.47 | |||
Nemotice | 17.51 | 17.51 | 3 | ||
Jestřabice | 17.57 | 17.57 | |||
Bohuslavice u Kyjova | 18.01 | 18.02 | |||
Kyjov | 18.07 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci