Os 4147 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 15.47 | III | |||
Brno-Židenice | 15.52 | 15.55 | |||
Brno-Slatina | 16.00 | 16.01 | 4 | ||
Šlapanice | 16.05 | 16.06 | 4 | ||
Blažovice | 16.11 | 16.11 | 5 | ||
Křenovice dolní nádraží | 16.16 | 16.16 | |||
Slavkov u Brna | 16.20 | 16.21 | 2 | ||
Křižanovice | 16.25 | 16.26 | |||
Marefy | 16.29 | 16.30 | |||
Bučovice | 16.33 | 16.34 | 4 | ||
Nevojice | 16.38 | 16.38 | |||
Nesovice | 16.42 | 16.42 | 3 | ||
Brankovice | 16.47 | 16.47 | |||
Nemotice | 16.51 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci