Os 4039 | |
Řazení vlaku: 163 + Bt278 + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 6.06 | 1 | |||
Němčice nad Hanou | 6.10 | 6.10 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 6.13 | 6.13 | |||
Kojetín | 6.18 | 6.20 | 2 | ||
Chropyně | 6.25 | 6.26 | 4 | ||
Věžky | 6.30 | 6.31 | 1 | ||
Přerov | 6.37 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci