Os 4033/2 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 4.53 | 2 | |||
Němčice nad Hanou | 4.57 | 4.57 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 5.00 | 5.00 | |||
Kojetín | 5.04 | 5.05 | 3 | ||
Chropyně | 5.09 | 5.10 | 4 | ||
Věžky | 5.14 | 5.15 | 1 | ||
Přerov | 5.21 | 5.25 | 4 | ||
Rokytnice u Přerova | 5.30 | 5.31 | |||
Brodek u Přerova | 5.34 | 5.34 | 1/2 | ||
Grygov | 5.39 | 2 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 5.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci