Os 4013 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 22.46 | I | |||
Brno-Chrlice | 22.55 | 22.56 | 2 | ||
Sokolnice-Telnice | 23.01 | 23.02 | 3 | ||
Újezd u Brna | 23.03 | 23.04 | |||
Hostěrádky-Rešov | 23.07 | 23.07 | |||
Zbýšov | 23.10 | 23.10 | |||
Křenovice horní nádraží | 23.13 | 23.14 | 2 | ||
Rousínov | 23.20 | 23.20 | 2 | ||
Luleč | 23.27 | 23.28 | 1 | ||
Vyškov na Moravě | 23.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci