Os 3938 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bystřice pod Hostýnem | 14.34 | 2 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 14.38 | 14.38 | |||
Jankovice | 14.41 | 14.41 | |||
Dobrotice | 14.43 | 14.43 | |||
Holešov | 14.48 | 14.49 | 3 | ||
Třebětice | 14.54 | 1 | |||
Hulín | 14.59 | 15.04 | 2/3 | ||
Kroměříž | 15.12 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci