Os 3784 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zábřeh na Moravě | 16.11 | 3 | |||
Lupěné | 16.14 | 16.14 | |||
Hoštejn | 16.18 | 16.18 | 1 | ||
Tatenice | 16.22 | 16.22 | |||
Krasíkov | 16.24 | 16.24 | |||
Žichlínek | 16.27 | 16.27 | |||
Luková u Rudoltic v Čechách | 16.30 | 16.30 | |||
Rudoltice v Čechách | 16.33 | 16.36 | 1/3 | ||
Třebovice v Čechách | 16.42 | 16.43 | 2 | ||
Česká Třebová | 16.49 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci