EC 378 „Carl Maria von Weber“ | |
Řazení vlaku: 1216 + 2xBmz241 + 3xBmz245 + WRmz815 + Ampz143 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 6.53 | 7.02 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 7.33 | 7.35 | II | ||
Pardubice hlavní nádraží | 9.16 | 9.17 | 3 | ||
Kolín | 9.38 | 9.39 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 10.19 | 10.31 | 3 | ||
Praha-Holešovice | 10.39 | 10.40 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 11.42 | 11.44 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 12.01 | 12.03 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci