Os 3678 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hanušovice | 18.10 | 4 | |||
Hanušovice Holba | 18.12 | 18.12 | |||
Raškov | 18.15 | 18.15 | |||
Bohdíkov | 18.18 | 18.19 | 4 | ||
Komňátka | 18.22 | 18.22 | |||
Ruda nad Moravou | 18.26 | 18.27 | 3 | ||
Bartoňov | 18.29 | 18.30 | |||
Bohutín | 18.33 | 18.33 | |||
Bludov lázně | 18.36 | 18.37 | |||
Bludov | 18.40 | 18.40 | |||
Šumperk | 18.52 | 2A/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci