Os 3607 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 8.30 | 3/5 | |||
Bludov | 8.35 | 8.42 | 1B/1 | ||
Bludov lázně | 8.46 | 8.46 | |||
Bohutín | 8.49 | 8.49 | |||
Bartoňov | 8.51 | 8.51 | |||
Ruda nad Moravou | 8.54 | 8.55 | 2 | ||
Komňátka | 8.59 | 8.59 | |||
Bohdíkov | 9.01 | 9.02 | 4 | ||
Raškov | 9.05 | 9.05 | |||
Hanušovice Holba | 9.07 | 9.07 | |||
Hanušovice | 9.10 | 9.15 | 2 | ||
Potůčník | 9.18 | 9.19 | |||
Jindřichov na Moravě | 9.24 | 9.25 | |||
Nové Losiny | 9.29 | 9.30 | |||
Branná | 9.36 | 9.41 | 3 | ||
Ostružná | 9.50 | 9.51 | 2 | ||
Ramzová | 9.54 | 9.55 | |||
Horní Lipová | 10.05 | 10.06 | 2 | ||
Lipová Lázně | 10.13 | 10.14 | 3 | ||
Lipová Lázně zastávka | 10.17 | 10.18 | |||
Jeseník | 10.22 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci