Os 3512 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Krnov | 13.10 | 3 | |||
Krásné Loučky | x | 13.15 | 13.15 | ||
Linhartovy | x | 13.18 | 13.18 | ||
Město Albrechtice | 13.23 | 13.24 | 3 | ||
Třemešná ve Slezsku | 13.29 | 13.30 | 2 | ||
Jindřichov ve Slezsku | 13.38 | 13.46 | 1 | ||
Mikulovice | 14.28 | 14.30 | 3 | ||
Hradec-Nová Ves | x | 14.36 | 14.36 | ||
Písečná | 14.38 | 14.39 | 3 | ||
Česká Ves bazén | x | 14.43 | 14.43 | ||
Česká Ves | x | 14.45 | 14.45 | ||
Jeseník | 14.50 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci