Os 3431 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 19.27 | 1 | |||
Opava-Komárov | 19.31 | 19.31 | 1/3 | ||
Štítina | 19.34 | 19.35 | 2 | ||
Mokré Lazce | 19.38 | 19.38 | |||
Lhota u Opavy | 19.40 | 19.40 | |||
Háj ve Slezsku | 19.43 | 19.44 | 3 | ||
Jilešovice | 19.47 | 19.48 | |||
Děhylov | 19.51 | 19.51 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 19.55 | 19.56 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 20.00 | 20.21 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 20.27 | 20.28 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 20.32 | 20.33 | 2 | ||
Ostrava-Bartovice | 20.38 | 20.38 | 1 | ||
Šenov | 20.41 | 20.41 | |||
Havířov | 20.45 | 20.46 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 20.49 | 20.49 | |||
Horní Suchá | 20.52 | 20.52 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 20.54 | 20.55 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 21.00 | 21.01 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 21.06 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci