Os 3427 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 17.27 | 1 | |||
Opava-Komárov | 17.31 | 17.31 | 1/3 | ||
Štítina | 17.34 | 17.35 | 2 | ||
Mokré Lazce | 17.38 | 17.38 | |||
Lhota u Opavy | 17.40 | 17.40 | |||
Háj ve Slezsku | 17.43 | 17.44 | 3 | ||
Jilešovice | 17.47 | 17.48 | |||
Děhylov | 17.51 | 17.51 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 17.55 | 17.56 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 18.00 | 18.16 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 18.22 | 18.23 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 18.27 | 18.29 | 2 | ||
Ostrava-Bartovice | 18.34 | 18.34 | 1 | ||
Šenov | 18.37 | 18.37 | |||
Havířov | 18.41 | 18.42 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 18.45 | 18.45 | |||
Horní Suchá | 18.48 | 18.48 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 18.50 | 18.51 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 18.56 | 18.57 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 19.02 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci